Aktualitet dhe Lajme

Ledjona eliminohet nga shtëpia e Big Brother

Share

Pas televotimit të hapur të shtunën me pyetjen se kë doni të shpëtoni, Ledojona ka lënë shtëpinë mbrëmjen e sotme.

Në nominim këtë të martë ishte Ilnisa, Ledjona, Jetmiri, Egla dhe Heidi.

Në fillim shpëtuan Jetmiri, Egla dhe Heidi, duke mbetur në fund Ilnisa dhe Ledjona.

Dy konkurrentet lajmin e kanë marrë në studio.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button