Aktualitet dhe Lajme

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta paraqitet në SPAK

Share

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është thirrur në SPAK për dosjen e hetimit pasuror.

“A e njeh Dum Dumanin. Ai nuk guxon që të hapë çështjen e McGonigal, se është me Ramën. Ai nuk guxon që të përmendë emrin e Ramës”, tha Meta për gazetarët teksa futej në SPAK rreth orës 10:15. Meta paraqitet në Prokurorinë e Posaçme një ditë pas bashkëshortes së tij Monika Kryemadhi.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button