Aktualitet dhe Lajme

Akuzohet për shpërdorim detyre, shtyhet seanca ndaj ish-kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjicit

Share

Është shtyrë në Apelin e Posaçëm, seanca e ndaj ish-kryetarit të Bashkisë Kukës Safet Gjici.

Safet Gjici, u dënua më datë 7 shkurt të këtij viti me 3 vite burg, për akuzën e “shpërdorimit të detyrës”.

 

The post Akuzohet për shpërdorim detyre, shtyhet seanca ndaj ish-kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjicit appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button