Aktualitet dhe Lajme

Kreshniku e konfirmon me një foto, Dafina Zeqiri në pritje të ëmbël (FOTO)

Share

Këngëtarja Dafina Zeqiri është në pritje të ëmbël me partnerin e saj Kreshnik Gjergjin.

Ka qenë ky i fundit i cili ka konfirmuar përmes një fotoje me emojin “shtatzënë” duke konfirmuar zërat që qarkullojnë prej ditësh.

The post Kreshniku e konfirmon me një foto, Dafina Zeqiri në pritje të ëmbël (FOTO) appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button