Aktualitet dhe Lajme

Jetmiri i ktheu dyshekun përmbys, Egla: S’më gudulis fare (VIDEO)

Share

Gjatë ditës së djeshme, Jetmiri dhe Egla, kanë patur përplasje të forta, ku kjo e fundit i ka përmendur edhe emrin e vajzës.

Për t’u “hakmarrë”, Jetmiri i ka kthyer përmbys dyshekun e saj të gjumit kur Egla nuk ishte në dhomë.

Mirëpo, duket se kjo gjë nuk i bën fare përshtypje.

Juli:Po kot, moj kot për lojë. Për të të nxjerrë ngë vetja”.

Egla: “Çfarë domethënë lojë mo, se nuk më qisin dot nga vetja për një dyshek mo se s’më gudulis fare”.

Juli: “Çfarë t’i themi, nuk e kuptoj këtë lloj loje se kjo është arsye pse e bjënë”.

Rike: “Edhe unë e kam bërë po për shaka ja kam bërë Erjolës, Vesës, e mbani mend”.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button