Aktualitet dhe Lajme

Janë zënë me bashkëshortin e Fifit? Këngëtari i njohur zbulon si qëndron e vërteta

Share

Mbrëmë në studion e “Top Arena” ishin të ftuar dy këngëtarët e njohur, Fifi dhe Young Zerka. Ky i fundit ka dhënë një intervistë për Alesia Bamin, ku iu përgjigj disa pyetjeve mjaft pikante të moderatores.

Fillimisht u pyet nëse është e vërtetë që fitimet nga albumi i fundit me Fifi, i merr këngëtarja e dashur për publikun. Zerka duke qeshur tha se ‘është e vërtetë’, por ‘zëri i së vërtetës’ ndërhyri duke thënë se ‘po gënjen’.

Më pas Alesia e pyet nëse është e vërtetë që ai nuk flet me bashkëshortin e Fifit dhe këtu ndërhyn këngëtarja e cila me humor thotë: “Janë zënë për lesh”.

“Serbia po blen armë kudo!”/ Ish-luftëtari i UÇK ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e fortë: Ja çfarë pritet të ndodhë në rajon
Ndërkohë Zerka shton: “Po t’a shikoni Adisin i kanë rënë flokët se ja kam shkulur unë”.

Alesia: A është e vërtetë që ti nuk flet me bashkëshortin e Fifit?

Fifi: Jo, jo, janë zënë për lesh

Zerka: Po t’a shohësh Adisin i kanë rënë flokët se ja kam shkulur unë

Zëri i së vërtetës: E vërtetë

Alesia: Unë e mbylla intervistë, ti u tregove shumë i vërtetë në këtë intervistë

Fifi: Nëse ti mendon që ke marrë të vërteta sot, atëherë nuk e di, ti qofsh
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button