Aktualitet dhe Lajme

Italia na përmbys në pak kohë, 2-1 që në minutën `16

Share

Pas golit të Bastonit, që coi Italinë në barazim me Shqiperinë, ka qenë një tjetër gol i Barella-s që u ka ngrirë buzëqeshjen kuqezinjve,.

Itali-Shqiperi, 2-1 që në minutën e 16.

Ndeshje kjo me emocion dhe nerv në Euro 2024.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button