Aktualitet dhe Lajme

Ish-banori i “BBV” i propozon partneres për martesë, PAMJE nga momenti i ëmbël mes tyre

Share

Buci dhe Verona ishin ndër çiftet më të përfolura gjatë pjesëmarrjes në “BBVK2”.

Së fundmi, ai ka vendosur t’i propozojë partneres së tij dhe me sa duket shumë shpejt do të kemi dasmë.

Një video e publikuar në instastory shihet Buci i gjunjëzuar para dashurisë së tij, e në atë moment Verona nuk përmbahet e merr unazën e vendos vetë në dorë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button