Aktualitet dhe Lajme

Ija e Bes Kallakut i bashkohet “Ferma VIP”

Share

Gjyshja e kryeplakut, Bes Kallakut i është bashkuar fermës.

Ija, mysafirja e ditës së sotme, pasi i ka përshëndetur fermerët, ka ndarë me ta detaje për punët e fermës. Ajo iu ka treguar atyre se si të bëjnë kos, duke e shpjeguar me detaje.

Nga ana tjetër, Çiljeta u shpreh se Besi ka një ngjashmëri shumë të madhe me gjyshen e tij.

Mes batutash fermerët kanë kaluar një pasdite të bukur me Ijen.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button