Aktualitet dhe Lajme

I vuri zjarrin vetes me benzinë, ndërron jetë 63-vjeçari në Tiranë

Share

Ka ndërrruar jetë 63-vjeçari që u vetëdogj me benzine më datë 30.05.2024, në Unazën e Madhe në afërsi të Farkës.

Policia e Tiranës bën me dije se 63-vjeçari me iniciale N.Sh ndërroi jetë ditën e djeshme, 1 qershor.

Njoftimi i Policisë

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë më datë 30.05.2024, ku në Unazën e Madhe, krahu lindor me drejtim lëvizje Teg, (në afërsi të Farkës), ka tentuar të vetëdigjet me lëndë djegëse, dyshohet benzinë, shtetasi N. Sh., 63 vjeç, si pasojë e plagëve të marra ky shtetas ka ndërruar jetë ditën e djeshme.

Materialet i kaluan Prokurorisë.

/a.r


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button