Aktualitet dhe Lajme

I vuri flakën vetes me benzinë, vdes në spital 63-vjeçari

Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Unazën e Madhe, në afërsi të Farkës.

Mësohet se tre ditë më parë, një 63-vjeçar është vetëdjegur me lëndë djegëse, dyshohet benzinë.

Si pasojë e plagëve të marra ky shtetas ka ndërruar jetë ditën e shtunë në spital. Ndërkohë, materialet i kaluan Prokurorisë.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button