Aktualitet dhe Lajme

I riu nga Kosova arrestohet në Tiranë, dyshohet se kreu marrëdhënie sek*uale me një të mitur! I shpërndau videon në rrjete sociale

Share

Një 18 vjeçar nga Kosova është arrestuar në Tiranë pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur. Sipas njoftimeve të policisë i riu i identifikuar me inicialet E.,G ka shpërndarë në rrjete sociale edhe një video personale të saj.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 ndaluan shtetasin E. G., 18 vjeç, banues në Kosovë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur, si dhe ka shpërndarë në rrjete sociale, një video personale të saj”  informoi sot policia.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button