Bare dhe RestoranteHoteleLOKALEPërditshmëriPeshkopiReklameShqipëriaVisit Diber

Hotel Reci Peshkopi

Aty ku shërbimi dhe cilësia të bëjnë klient!

Share

Pikerisht ne qender te qytetit te Peshkopise, pas Rafaissen Bank ndodhet Hotel Reci Peshkopi

Nje investim privat, ku ajo qe eshte synuar qe ne fillimin e tij eshte ofrimi i cilesise, standartit por pse jo edhe çmimit!

Deshira e personelit me ju ofruar gjithcka qe ju si klient te ndiheni si ne shtepine tuaj , nuk do ju mungoje asnjehere dhe ne asnje moment.

Nese pelqeni Hotel Reci Peshkopi ne facebook, do gjeni pikerisht hotelin ku egzistojne gjerat me parësore per klientet, sic jane pastertia dhe privacia.

Hotel Reci Peshkopi Ka nje kapacitet te plote prej 28 personash dhe perbehet nga 10 dhoma ku akomodimi eshte teper i lehte dhe aksesueshem.

Cdo dhome tek Hotel Reci Peshkopi eshte e pajisur me televizor, kondicioner dhe tualet te brendshem.

Tek Hotel Reci Peshkopi do gjeni edhe nje bar kafe ne katin e pare, por poashtu edhe nje verande ne katin e dyte, ku ju mund te kaloni nje kohe shume te mire me shoqerine duke konsumuar ose pire dicka.

Ky hotel ka edhe vend parkimi per klientet e hotelit.

Poashtu tek Hotel Reci Peshkopi duhet theksuar se sherbehet edhe si restorant vetem per klientet e hotelit.

Hotel Reci Peshkopi eshte 24 ore i hapur dhe cdo dite te javes per rezervime, prandaj mos nguroni per te telefonuar sepse do gjeni nje komunikim te mrekullueshem dhe me nje prezantim teper shpjegues per hotelin.

Nese jeni ne bulevardin e qytetit dhe shikoni kete tabele, ju jeni vetem 10 m afer hotelit, por pas Rafaissen Bank

Adresa: 10 m pas Rafaissen Bank Peshkopi ne bulevardin Elez Isufi

Per me shume informacion ju mund te ndiqni edhe kanalet e tyre ne te dy rrjetet sociale

Ne facebook Hotel Reci Peshkopi

Dhe ne instagram hotelreci

Email: recihotel@gmail.com

Nr cel qe eshte edhe WhatsApp +355682661200

Adresa: 10 m pas Rafaissen Bank Peshkopi ne bulevardin Elez Isufi

Kjo eshte edhe adresa e tyre ne google map

Back to top button