Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëriPolitikëShqipëria

Hakerat sulmojnë postën elektronike të Ramës, dalin e-mailet që ka marrë kreu i Qeverisë

    

Një grupim i ashtuquajtur “Homeland Justice” ose “Drejtësia e Atdheut” ka publikuar emaile që ndodhen në postën elektronike të kryeministrit Edi Rama.

Në faqen e internetit https://homelandjustice.ru/ hakerat kanë ngarkuar dhjetra materiale që kanë ardhur në adresën e kreut të qeverisë, madje edhe ato që janë fshirë nga inbox./albeu.com/

 

Një ditë më parë në këtë faqe lexuesit u pyetën nëse ishin të interesuar të publikoheshin emailet e kryeministrit apo të ministrave.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button