Aktualitet dhe Lajme

Goditi me thikë të moshuarin, pranga 34-vjeçarit në Vlorë

VLORË– Një 34-vjeçar është arrestuar pasi një natë më parë ka plagosur me thikë një qytetar në Vlorë.

Policia thotë se këta persona janë përplasur mes tyre për motive të dobëta. Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje/abcnews.al

 

 

 


Huazuar nga abcnews.al

Back to top button