Aktualitet dhe Lajme

Gjendet pa shenja jete një person në Pogradec

Share

Pogradec : Gjendet pa shenja jete një person në lagjen 1 të qytetit. Mësohet se viktima me iniciale E.P, rreth 60 vjecc jetonte në banesë i vetëm ndërsa dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale pasi vuante nga zemra. Policia po punon për rrethanat e ngjarjes ndërsa trupi ndodhet në morg për ekspertizën mjeko ligjore që do të përcaktojë edhe shkakun e vdekjes.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button