Aktualitet dhe Lajme

Fund i hidhur për 49-vjeçaren e zhdukur në Ersekë, familjarët e gjejnë të vdekur

Share

Fund i hidhur për 49-vjeçaren e zhdukur në Ersekë.

49-vjeçarja Mimoza Kristo e cila kishte humbur kontaktet me familjarët e saj prej disa ditësh, është gjetur pa shenja jete.

Viktima u gjet nga familjarët në afërsi të banesës në fshatin Gozhdarazhdë.

Mimoza vuante nga probleme të shëndetit mendor./albeu.com/
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button