Aktualitet dhe Lajme

Fotografohet si rrallëherë… Kush është vajza misterioze në krah të Ylli Limanit?

Share

Këngëtari i dashur për publikun, Ylli Limani po i kalon këto ditë të nxehta korriku në jug të Shqipërisë. Teksa pushon në një nga resortet luksoze të jugut, Ylli është fotografuar krah një vajze.

Siç duket në foto, ai shoqërohet nga një bionde simpatike, e cila i ka bërë kureshtarë të gjithë fansat e artistit.

Ende nuk dihet se cila është vajza në krah të Yllit, pasi këngëtari ka qenë gjithmonë i rezervuar, duke mos treguar për jetën e tij private.

Ylli Limani po kalon një periudhë të suksesshme me koncerte të shumta, hite verore dhe bashkëpunime të ndryshme.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button