Aktualitet dhe Lajme

FOTO / Zbulohet “arma e fshehtë” e kroatëve kundër Shqipërisë

Share

Ivana Knoll, tifozja kroate seksi, pritet të jetë në shkallët e stadiumit në Hamburg për ndeshjen Kroaci-Shqipëri. Si gjithmonë ajo do të jetë në mbështetje të kombëtares kroate.

Tifozja joshëse u bë e njohur me fotot e saj provokuese në Kampionatin Botëror 2022. Këtë radhë është në Gjermani për të mbështetur Kroacinë në Kampionatin Europian 2024.

Në ndeshjen e parë të Kroacisë kundër Spanjës, Ivana nuk pati shkëlqimin e pritshëm në shkallët e stadiumit, por pritet që ta kompensojë sot në ndeshjen kundër Shqipërisë.

/a.r


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button