Aktualitet dhe Lajme

Ami ironizon lojtarët e Kombëtares pas humbjes me Italinë? Ja kush është ylli që mbush stadiumet me tifozë

Share

Moderatorja Amarda Toska, ka pretenduar se stadiumet i mbush Elvana Gjata, falë një kënge që këndohet prej saj dhe i dedikohet Kombëtares.

“Me yllin që mbush stadiumet”, tha ajo pas ndeshjes në Dortmund, krahas fotos me këngëtaren. Kuqezinjtë humbën 2-1 me Italinë, ku u ndoqën nga mbi 50 mijë tifozë.

E pranishme në stadium ishte edhe moderatorja, ndërsa duket se meritën ia dedikuan Elvanës, një mikeshe të familjes, më tepër sesa djemve të Kombëtares.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button