Aktualitet dhe Lajme

FOTO/Shqiponjat zbarkojnë në Shtëpinë e Futbollit

Share

Data 14 qershor po afron dhe rrugëtimi i kombëtares shqiptare pritet me shumë emocion në Euro 2024.

Federata Shqiptare e Futbollit ka ndarë me ndjekësit disa foto të skuadrës së grumbulluar në Shtëpinë e Futbollit.

Yjet si Broja, Asani apo Manaj dhe Asllani janë në plan të parë.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button