Aktualitet dhe Lajme

FOTO/Përfshihet nga flakët Volswageni, ndodhej në një lavazh përballë Varrezave të Dëshmorëve

Share

Një mjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.

Volswageni ndodhej përballë Varrezave të Dëshmorëve, në një lavazh.

Mjeti në pronësi të Andi Koçiu-t, është djegur në pjesën e motorit.

Pas marrjes së njoftimit drejt vendit të ngjarjes janë nisur tre zjarrfikës me makinën përkatëse, duke bërë të munduar shuarjen e zjarrit.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button