Aktualitet dhe Lajme

FOTO/ Olta sot feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush aktroja

Share

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbushi plot 38 vjeç dhe mbetet një nga aktoret më të bukura shqiptare.

Ish-banorja e edicionit të dytë të ‘BBVA’ ka marrë urime nga miq, familjar e fansa.

Kujtojmë që aktorja një muaj më parë u bë nënë për herë të dytë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button