Aktualitet dhe Lajme

“Ministri i vdekjes”, protestë sërish sot për skandalin e Onkologjikut

Share

Pasditen e sotme është zhvilluar sërish protestë para Ministrisë së Shëndetësisë, pas përgjimeve të publikuara ku u përfshinë disa mjekë të Onkologjikut.

Qytetarët shprehen të skandalizuar nga bisedat e publikuara, ku disa mjekë të Onkologjisë bënin pazare me jetët e njerëzve.

Ashtu si në protestat e shkuara, qytetarët rrethuan ministrinë e Shëndetësisë me pankartën “Ministria e Vdekjes”.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button