Aktualitet dhe Lajme

FOTO/ Molotov para bashkisë së Tiranës, i vihet flaka godinës

Share

Protesta para Bashkisë së Tiranës është përshkallëzuar nga qytetarët. Disa prej tyre kanë hedhur koktejl molotov para derës së Bashkisë.

Nga plasjet, ka marrë flakë dera e Bashksië Tiranë, ndërkohë që policët me fikse zjarri kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button