Aktualitet dhe Lajme

FOTO/ Arbenita harron Feron dhe nis një lidhje të re dashurie? Ja detaji që na bëri të dyshojmë

Share

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli ka postuar fotot e radhës në rrjetet sociale.

Ajo ka bërë me dije se ndodhet për pushime, por një detaj na bie në sy.

Ajo është surprizuar me një buqetë me lule, por që nuk na e ka zbuluar se nga kush.

Mos vallë Arbenita ka harruar ish bashkëshortin e saj Feron dhe tashmë ka nisur një lidhje të re?
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button