Aktualitet dhe Lajme

Fermerët në “luftë” për Sokolin, kush do e marri macen pasi të përfundojë “Ferma VIP”?

Share

Në “Fermën Vip” personazh kryesor është bërë edhe macja, të cilën Dijonisi e pagëzoi me emrin Sokol. Gjatë një bisede në dhomën e gjumit fermerët kanë diskutuar se kush do e marrin Sokolin pasi të mbarojë “Ferma Vip”.

Pjesë nga diskutimi:

Çiljeta: Sokolin do e marr tek shtëpia unë

Xhesika: Po po ti do e marrësh. Do e marr ai që i ka vendosur emrin

Roberti: Njëri duhet t’a marri me patjetër

Dijonisi: Do e marri kush i vendosi emrin

Ditea: Do e marrësh ti?

Dijonisi: Po, e marr. Për Zotin a e di si e mbaj

Roberti: Sa e bukur është!
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button