Aktualitet dhe Lajme

“Ferma VIP”, acarohet Dijonisi, Baby G: Futja edhe ti lopës!

Share

Misioni në “Ferma Vip” vazhdon. Dijonisi, pasditen e sotme ka shkuar për të mjelë lopën. Pas tij, në stallë ka hyrë edhe Baby G. Fermeri është nevrikosur me këtë të fundit sepse lopa mund të trembet dhe mund t’a godas.

Pas diskutimin nuk kanë munguar as të qeshurat, pasi Baby G shprehet se edhe Djonisi mund t’ia fus lopës, jo veç ajo.

Pjesë nga biseda:

Dijonisi: Më leni more të mjelë lopën. Po me ma fut brinjëve ajo, të më hedhi mua andej. Dilni e vëlla andej, më lini rehat

Baby G: Dijonis mos më bërtit!

Dijonisi: As ti mus u fut brenda

Baby G: Pse?

Dijonisi: Si pse, jam duke e mjelë pra. Po të ma fus brinjve?

Baby G: Ai nuk është problemi im

Dijonisi: Nuk është problemi jot se tremb ti lopën dhe ajo ma fut mua?

Baby G: Nuk ishte qëllimi im që lopa të t’a fusi ty

Dijonisi: S’kishte vend tjetër ku të vije, këtu e gjete?

Baby G: Je duke bërtit kot më kot. Edhe ti futja lopës!
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button