Aktualitet dhe Lajme

Fansat bënë bashkë Elvanën dhe Florin në një postim, vjen reagimi i menjëhershëm nga këngëtarja (FOTO)

Share

Historia e Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit, e pakonfirmuar kurrë zyrtarisht nga dyshja, ende sot mbetet një histori dashurie e pamundur, por shumë e dashur për publikun shqiptar.

Edhe pse kanë kaluar shumë vite qëmkur dyshja përflitej gjerësisht në rrjet për një histori dashurie, ende sot rrjeti ka po të njëjtin interes për ta.

Kështu, fansat e dyshes përgatitën një video të edituar për Elvanën dhe Florin, të cilën e postuan në “Instastory”, ndërsa vetë Elvana e ka pëlqyer postimin.

Kaq u desh që ky veprim i Elvanës, të bëhej viral në rrjet ndërsa komentet kanë qenë ‘unanime’ që shohin Elvanën dhe Florin si çiftin perfekt.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button