Aktualitet dhe Lajme

“Është shtrigë” Gazetari flet për Arbana Osmanin: Të nxinte jetën

Share

Gazetari Eni Shehu së fundmi ka qenë i ftuar në “Natën me Aulonën”, ku ka rrëfyer më shumë detajet rreth jetës dhe punës së tij.

Eni ka qenë kohë më parë pjesë e “Top Media” në programin “Select” prej të cilit u largua në vitin 2006.

Mirëpo, gazetari rrëfen se që prej asaj kohë marrëdhëniet më të vështira i ka pasur me moderatoren Arbana Osmani, të cilës iu referuar me termin “shtrigë“.

Gazetari tregoi se Arbana i “nxirë jetën” dhe gjithnjë moderatorja me kolegët është treguar politikisht korrekte, gjë që nuk i shkon aspak natyrës së Enit, sipas asaj që ai vetë tregon.

I pyetur nga Aulona, Eni gjithashtu ka rrëfyer se ende sot e kësaj dite nuk ka marrëdhënie të mira me Arbanën, ndërsa nuk e ka kursyer një ironi.

“Për ça t’i flas, për paninet?” – ironizoi gazetari duke nënqeshur.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button