Aktualitet dhe Lajme

Emri/ Të shtëna me armë në Mamurras, plagoset 25-vjeçari

Share

Pak minuta më parë, një 25-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Mamurras, në rrethana të paqarta. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit,

Autori është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa 25 vjeçar Jurgen Ndreca, ka marrë një plumb në shpatull.

I plagosuri është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet.

Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të krimit.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button