Aktualitet dhe Lajme

Elita intelektuale peticion për të larguar sharlatanët nga televizionet shqiptare

Share

“Elita intelektuale”, ka bërë një peticion që sipas tyre kërkon që të largojnë sharlatanët nga televizionet Shqiptare.

Gazetari Altin Tufa, ka marrë në intervistë, profesorin Sazan Guri, i cili është shprehur se është një letër që duket sikur është shkruajtur nga qarqe shoviniste.

Për më tepër ndiqni videon:
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button