Aktualitet dhe Lajme

Elbasan/ Makina aksidenton të moshuarin që lëvizte me biçikletë!

Share

Mbrëmjen e sotme rreth orës 17:45, në rrugën “Zogu i parë”, automjeti me drejtues shtetasin B. Rr., 46 vjeç, ka aksidentuar shtetasin N. K., 80 vjeç, i cili lëvizte me biçikletë.

80-vjeçari po merr asistencë mjekësore në Spitalin Rajonal Elbasan, ku është jashtë rrezikut për jetën.

Me drejtuesin e automjetit shtetasin B. Rr., po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button