Lajmi i funditPërditshmëriPersonalitetePolitikëShqipëria

Edi Rama e nis ditën me Rrugën e Arbrit

Share

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e nis ditën duke berë kete postim ku shkruan përsëri për Rrugën e Arbrit:

MIRËMËNGJES ????

dhe me këtë pamje të veçantë nga rruga e Arbërit që më datë 29 do të hapet për qarkullimin e automjeteve, ju uroj një ditë mbarë.

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button