Aktualitet dhe Lajme

E shpallën të vdekur në rrjete sociale, ja si reagon Adriana Matoshi

Share

Adriana Matoshi është një nga personazhet që komentohet shpesh në rrjet për mendimet dhe idetë që jemi mësuar t’i shohim apo dëgjojmë në salla Parlamentare. Deputetja e Kuvendit dhe njëherësh aktore e njohur në Kosovë së fundmi ka kritikuar mediat dhe jo pa shkak.

Në rrjet është duke qarkulluar një lajm se ajo ka ndërruar jetë. E indinjuar me këtë gjë, deputetja e Kuvendit në një postim në “Instastory”, shkruan se të tilla janë mediat online që raportojnë në Kosovë, duke vënë në dyshim transparencën dhe vërtetësinë e tyre.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button