Aktualitet dhe Lajme

E rëndë në Maliq, 50-vjeçari vdes teksa po pastronte çiften

Share

Një 50-vjeçar ka mbetur i vdekur në Maliq aksidentalisht teksa pastronte armën e zjarrit.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e të dielës në fshatin Zëmblak.

Burime për A2 CNN konfirmojnë se, ai ka qenë duke pastruar armën tip çifte, ndërsa dyshohet se i është shkrepur aksidentalisht.

Për pasojë 50-vjeçari ka humbur jetën.

Policia në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të rrethanave.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button