Aktualitet dhe Lajme

E kuruar në çdo detaj, ja sa kushtoi këtë herë veshja e Françeskës

Share

Siç e kemi përmendur dhe më herët, Françeska kurohet ‘kokë e këmbë’ dhe çmimet e veshjeve të saj kanë shifra marramendëse.

Sakaq mbrëmjen e sotme banorja është shfaqur me një look të zi, dhe në total shkon plot 3.630€.

Fustani i markës “Zimmermann” 1250€, këpucët “Rene Caovilla” 1430€ dhe vathët e markës “Chanel” 950€.

The post E kuruar në çdo detaj, ja sa kushtoi këtë herë veshja e Françeskës appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button