Aktualitet dhe Lajme

“E kuqja tërbon demin, jo më Romeon”, Erjola më seksi se kurrë, vihet në siklet nga kolegu! Fustani ia nxjerr të gjitha sheshit

Share

Erjola Doçi një nga ish-konkurrentet e BBV3 ka pasur mbrëmjen e djeshme një paraqitje spektakolare, me një fustan të kuq që e tregonte mjaft seksi.

Ajo është ngacmuar me disa pyetje pikante nga kolegu i saj Ronaldo Sharka, ku e kanë vënë edhe në siklet.

Erjola Doçi: Sapo më pyetën a do e tradhtoje Ronaldo Sharkën dhe i thashë kurrë sepse ai nuk e ka bërë.

Ronaldo Sharka: Po më thuaj pak pse je veshur kështu sonte ti?

Erjola Doçi: Po se di e kuqe tërbuese.

Ronaldo Sharka: Tërbove demin, jo më Romeon, domethënë jo më njerëzit vërdallë.

Erjola Doçi: Mirë, gafat e tua gjoja lapsus. Po të ta fusë kolegu në intervistë, nuk më ka ndodhur ndonjëherë.

Ronaldo Sharka: Ishte lapsus.

Erjola Doçi: E kuqja është në ngjyrë që më personifikon./a.m. (TCH)


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button