Dibra MarketingLOKALEPërditshmëriPeshkopiReklameVeshje dhe Aksesore

Dyqani i njohur “LUCIANO BELLINI ALBANIA”

"Komoditeti në këmbën tuaj"

Share

I hapur qe ne vitin 2014 sot konsiderohet si nje nga dyqanet me te suksesshne ne Peshkopi dhe jo veten, fale korektesise , cilsesise se produkteve dhe sherbimit te kulturuar.

Produktet kryesisht vijne nga shtete te ndryshme te cila zgjidhen nga pronari me nje kujdes te vecant duke i pershtatur ato dhe me llojin e klineteles qe ka aritur nder vite.

Ky dyqan njihet masivisht jo veten nga komuniteti dibran por edhe nga bleresit online falë produkteve reale te cilat sic reklamohen edhe blihen.

Keto jane disa foto nga ambjentet e brendshme te ketij dyqani ku sic shihet ka nje masivitet artikujsh te cilat ekpozohen me nje standart bashkohor.

Shic e shikoni eshte kendi i produkteve per femra dhe kendi i produkteve per meshkuj.

Artikujt per femra jane nga modelet dhe dizajnet e fundit te cilat fale furnizimeve te shpeshta te ofrojne mundesi zgjedhje si dhe me porosi nga ato te vecantat.

Artikujt per meshkujt jane trendet dhe markat e fundit te cilat jane me cilesi maksimale dhe cmim konkurues.

Adresa: Rruga Nazmi Rushiti, Peshkopi, Albania, 30 m siper kryeqezimit Bolonja ose afer “Butik Moda Viktor”

Follow ne instagram: Luciano Bellini Albania  ne Tik Tok Luciaono Bellini Albania dhe ne facebook: Luciano Bellini Albania

Kontakto me ta dhe porosit dhe online ne te gjithe Shqiperine, Maqedonine e Veriut si dhe ne Kosove.

+355 67 300 3700
maksimzagradi@gmail.com
Orari: 08:00 – 20:00

Adresa ne google map:

Back to top button