Ambjent me QeraDibra MarketingDibra Real EstatePërditshmëriProna ne Shitje

Dyqane me qera në lagjen Treg/Peshkopi por edhe në shitje

Share

Nese jeni te interesuar per zhvillimin e nje biznesi ne qender te lagjes Treg ne Peshkopi, pikerisht aty ky eshte e perqendruar levizja me e madhe e banorëve, sic i thone ndryshe tek Pazari, ndodhen dy dyqane te mirembajtura dhe sipas standarteve nga 55 m2 sejcili, 110 m2 ne total dhe jepen me qera por egziston edhe mundesia per tu shitur gje per te cilen mund te diskutojme me pronarin.

Idete per te zhvilluar nje biznes fitimprures jane si me poshte:

1- Piceri

2- Restorant popullor

3- Butik

4- Studio ligjore

5- Dyqan Aksesores ose telefonash etj…!

Kjo prone me qera me nje çmim te diskudueshem qe fillon 250 mije lekesh (te vjetra) ne muaj por për me shume informacion ju mund te kontaktoni me agjentin e dhenjes me qera Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Informacion shtese: Kjo prone eshte dhe ne shitje por duhet te takohemi dhe flasim dhe nga afer per te diskutuar per cmimin.

Mund te kontaktoni dhe me pronarin ne kete nr ce: +355692781414

Back to top button