Aktualitet dhe Lajme

Dy javë përpara finales, Roza Lati eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP

Share

Roza është e eliminuara e parë e kësaj mbrëmjeje, e cila lë shtëpinë dhe heq dorë nga çmimi i madh dy javë përpara finales. Ajo ishte në nominim me Heidin, Erjolën dhe Françeskën, me këtë të fundit që e vendosi në këtë televotim pas Kutisë së Pandorës.

Përpara daljes nga shtëpia, Roza nuk i mbajti dot lotët, duke përshëndetur të gjithë banorët e tjerë. Në studio ajo hapi biletën e “Lori Caffe”, e cila ishte vetëm vajtje.

Top Channel


Huazuar nga StartNews.

Back to top button