Aktualitet dhe Lajme

“Do vish të rrish te shtëpia ime?”, Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Share

Ditën e sotme teksa qëndronin në oborr, Romeo dhe Heidi kanë biseduar rreth jetës së tyre pasi të mbarojë ‘BBV3″.

Romeo i është shprehur se pasi të dalin do të jetojnë bashkë te shtëpia e tij, gjë të cilën Heidi nuk e ka pritur mirë dhe nuk e ka pranuar duke i thënë se po tallet.

Romeo: Ti do rrish te shtëpia ime

Heidi: Jo

Romeo: Si jo?

Heidi: E di që po tallesh me atë fytyrë, të njoh, ta njoh fytyrën

Romeo: Pse jo

Heidi: Se do shkoj të rri pak me të mitë

Romeo: A po, ke të drejtë. Harrova

Heidi: E kishe seriozisht ti?

Romeo: Po mo shpirt


Huazuar nga StartNews.

Back to top button