Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriShqipëria

Dibër/ U gjet e mbytur në rezervuar, indetifikohet e reja (emri)

Share

Është identifikuar kufoma e gjetur ditën e sotme në një rezervuar në një fshat të Dibrës.

Ajo është Shpëtime Shehu, e vitlindjes 1995.

Vjen fshati Vrenjt i Njësisë Administrative Kastriot.

Paraprakisht dyshohet se vuante nga depresioni.

Paraditen e kësaj të premteje ajo u gjet e mbytur në rezervuarin e fshatit Rrenzë në Njësinë Administrative Kastriot në Bashkinë e Dibrës.

Policia e Dibrës ka nisur hetimin për zbardhjen e ngjarjes së rëndë./lajmifundit.al/

Artikuj të ngjashëm

Back to top button