Aktualitet dhe Lajme

Detaje/ Digjen 6 automjete në një biznes makinash me qera në Kamëz

Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit në Kamëz. Në një biznes makinash me qera janë djegur gjashtë automjetete.

Dyshohet se zjarrvënia ka qenë e qëllimshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarja dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button