Aktualitet dhe Lajme

Debat i ashpër në “Big Brother”/ Egla i hedh uiski në kokë Meritonit, moderatorit i skuqen sytë (VIDEO)

Share

Debatet në shtëpinë më të famshme në Shqipëri “Big Brother Vip”, kanë qenë të shumta. Edhe këtë herë, protagonistë kanë qenë Egla dhe Meritoni.

Darka pas spektaklit të mbrëmshëm, nuk ishte aspak e qetë. Aktorja Egla Ceno dhe moderatori Meriton Mjekiqi, janë përplasur në një debat të ashpër që ka kaluar edhe në veprime fizike.

Egla i ka hedhur verë Meritonit çdo herë që ai i afrohej.

Ky veprim ka acaruar edhe partneren e e tij, e cila i drejtohet aktores me fjalët:

Meritoni:Ti je vajzë e poshtër, je e vetmuar ke një zemër të keqe”.

Ilnisa:O pise femer. O grua që nuk e meriton të jetë grua. Do të të kapin për zhelesh. O debile. O fundërrinë e di mirë ti se sa vlen, e di e gjithë Tirana”.

 
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button