Aktualitet dhe Lajme

Dalin pamjet, momenti kur njerëzit e Ramës nxjerrin dhunshëm aktivistët që kërkuan votën e diasporës (VIDEO)

Share

Disa aktivistë tentuan të shpalosnin në takimin e Edi Ramës në Milano një banderolë, ku ishte mbishkrimi për të drejtën e votës. Por ajo nuk u lejua dhe menjëherë pati reagim nga mbështetësit e kryeministrit aty pranë dhe njerëzit që merreshin me mbarëvajtjen e takimit. Aktivistët u nxorrën dhunshëm nga takimi, për të lejuar të qetë kryeministrin në shfaqjen e tij të radhës propagandistike me diasporën. Shihni pamjet më poshtë që janë bërë virale në rrjetet sociale.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button