Dibra MarketingGjej ProfesionistëKulinari dhe ArtizanaleMaqellarëPërditshmëriProdukte Dibre

Bleni Jufka “Keshi” tek marketi i tyre

Share

Ndodhen perballe rruges se fshatit Allabegi ne Maqellare, direkt e ne Rrugen e Arbrit.

Kontakto dhe porosit: 00355684441535

Prej 20 vitesh ne treg sot ata jane te njohur falë cilesise se jufkave me emrin “Keshi” korektesise dhe punes se palodhur qe ata bejne çdo dite me qellim qe klientet te tyre te shtohen dita dites.

Ata kane nje supermarket shume cilesore dhe me nje shumellojshmeri produktesh ku kryesoret jane jufkat edhe mielli te cilin e dergojne si porosi ne te gjithe Shqiperine.

Poashtu mund te beni porosi jufkash dhe brenda 24 oreve i merrni te gateshme per konsum.

Punojmë e shërbejmë me moton ‘Klienti në qendër të vëmendjes’ duke qeve vertete teper miqesore me njerezit, shquhen për produktet cilësore dhe të freskëta , shërbimin profesional dhe me shume korrektesi dhe kujdesit permanent ndaj klientelës.

  

Poashtu aty prane ata kane edhe nje dyqan qe quhet Mobile Shop Miri.

Aty do gjeni sherbime si:

1- Shitje dhe riparim celularesh

2 – Rimbushje dhe regjistrim numrash

3 – Aksesore dhe programim

4 – Pagese faturash

Kontakto me Mobile Shop Miri 00355685554949

Adresa: Perpalle rruges se fshatit Allabegi, ne te djathte rruges per Tirane ose Maqedoni

Kontaktoni dhe porosisni ne kete numer:

00355684441535

Adresa ne google map:

 

 

Back to top button