Dibër të MadheDibra MarketingKlinika dentare dhe Farmaci

BioPharm në Dibër të Madhe

Share
arnatore BioPharm  ne qytetin e Dibres vjen me nje koncept tjeter Barnatore e tipit te hapur,ku klienti ka akces direkt tek pjesa me e madhe e artikujve.
Staf i kualifikuar,artikuj cilesore pasterti maksimale,siperfaqe e bollshe,cmime konkurente dhe e gjitha e nderthurur me pervoje disavjecare te personelit.
Pervec pjeses se barnave tek ne mund te gjeni edhe artikujnte firmave me renome ne sferen e kozmetikes-dermatologjise me cmime te arsyeshme Vichy,La Roche,Bioderma,Neostrata,Eucerin,Mustela,Uriage etj…!
Ndodhemi tek Bulevard Iliria,Diber e Madhe Maqedoni
Orari i punes E hene-e shtune 09:00-22:00
Email:biopharm.pzu@hotmail.com
Ne Facebook BioPharm
Ne Instagram BioPharm
Jeni te mireseardhur
Back to top button