Aktualitet dhe Lajme

Betejë me flakët në mes të rrugës, makina digjet në ecje në Tiranë

Share

Një makinë është përfshirë nga flakët teksa ka qenë në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kavajës në Tiranë. Flakët kanë përfshirë pjesën e përparme të automjetit.

E menjëhershme ka qenë ndërhyrja për të shuar flakët nga kalimtarët me fikëse zjarri. Pas disa përpjekjesh, flakët arritën të shuhen.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button