Aktualitet dhe Lajme

Basha i kundërpërgjigjet Berishës: Aleanca korruptive e Kullës, nuk fshihet dot pas shpifjeve!

Kreu i PD Lulzim Basha i është përgjigjur Sali Berishës, përmes një reagimi në Twiter.
Akuzat e Berishës, Basha i quan shpifje. Ai shkruan se aleanca e Kullës nuk fshihet dot as pas llumit dhe as pas shpifjeve, teksa shton se Rama e Berisha mbajnë gjallë korrupsionin e së shkuarës dhe atij që prej 10 vitesh zhvat shqiptaret.

Reagimi i Bashës

Aleanca e Kullës nuk fshihet dot as pas llumit dhe as pas shpifjeve. Rama dhe Berisha janë binomi tregues i lidhjeve të politikës me bandat dhe krimin, dhe i fijeve të dukshme e të padukshme që mbajnë gjallë korrupsionin e së shkuarës dhe atij që prej 10 vitesh zhvat shqiptaret.


Huazuar nga StartNews

Back to top button